Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Alket Kabo dhe bashkëshortja plagosen pas aksidentit me karrocën me kuaj
English

Alket Kabo dhe bashkëshortja plagosen pas aksidentit me karrocën me kuaj

Në aksin rrugor Korçë-Kapshticë pranë fshatit Cangonj të rrethit Devoll ka ndodhur aksident ku kanë mbetur të plagosur çifti Alket Kabo dhe bashkëshortja e tij, nga fshati Tren i Devollit.

Ata po udhëtonin me një motor të vogël dhe janë përplasur me një karrocë me kalë që po qëndronte në rrugë pa të zotin e vet. Të dy janë nisur me urgjencë në spital nga policia por gjendja e tyre mbetet e rëndë.

KOMENTE