Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Olsion Trajko arrestohet nga policia pasi vjedh 2 turiste austriake
English

Olsion Trajko arrestohet nga policia pasi vjedh 2 turiste austriake

Olsion Trajko është arrestuar pasditen e djeshme nga policia e Korçës me akuzën për vjedhje.

28 vjeçari Trojka kishte marrë 2 turiste austriake në makinën e tij me targa AA216EA për t'i çuar në Ersekë dhe deri në fshatin Floq i ka zbritur turistet Lara Bernhrd Bogataj,22 vjet dhe Sabrina Huth Elisabeth 26 dhe është larguar me valixhet e tyre.

Policia me të marrë njoftimin është vënë në kërkim të autorit ku dhe shpejt ka rënë në pranga me akuzën për vjedhje.

KOMENTE