English

Ylli Qiraku gjendet pajetë në bregdetin e Sarandës

Ylli Qiraku është gjetur i pajetë përgjatë bregut të detit në lagjen 4 të qyttit Sarandë.
Trupi i pajetë i 59 vjeçarit është gjetur i vdekur mbrëmjen e djeshme.

Policia e shkuar në vendngjarje ka konfirmuar se nuk ka shenja dhune dhe mendohet se është mbytur aksidentalisht.

Megjithatë ata po punojnë për një hetim të plotë të zbardhjes së ngjarjes.

KOMENTE