Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ylli Qiraku gjendet pajetë në bregdetin e Sarandës
English

Ylli Qiraku gjendet pajetë në bregdetin e Sarandës

Ylli Qiraku është gjetur i pajetë përgjatë bregut të detit në lagjen 4 të qyttit Sarandë.
Trupi i pajetë i 59 vjeçarit është gjetur i vdekur mbrëmjen e djeshme.

Policia e shkuar në vendngjarje ka konfirmuar se nuk ka shenja dhune dhe mendohet se është mbytur aksidentalisht.

Megjithatë ata po punojnë për një hetim të plotë të zbardhjes së ngjarjes.

KOMENTE