Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kristina Jonuzi var veten, se familja si pranoi të dashurin
English

Kristina Jonuzi var veten, se familja si pranoi të dashurin

Një tjetër 15 vjeçare ka varrur veten në qytetin e Korçës pasi familja nuk i pranoi të dashurin në shtëpi.

Kristina Jonuzi, pasi kishte bërë debate të ashpra me familjen e saj për të dashurin që donte, pasi familja nuk ia ka pranuar të dashurin, i ka dhënë fund jetës së saj në një pemë afër shtëpisë së saj në lagjen nr.6 të qytetit Korçë.

Policia morri dëshmitë nga familjarët dhe shoqet e saj dhe në fund rezultoi se sipas një depresioni të thellë nervor ajo morri vendimin fatal për jetën pasi prindërit nuk lejuan që fqinji i saj që kishte krijuar lidhje sentimentalet të ishte i dashuri i saj.

KOMENTE