English

Lady Gaga dhe i dashuri i saj Taylor Kinney, lakuriq në ujë

Lady Gaga vazhdon serinë e fotove të saj të postimit lakuriq. Por këtë herë ajo është shfaqur duke postuar një puthje pasionante e zhytur në ujë me të dashurin e saj Taylor Kinney.

Çifti është takuar për herë të parë në filmmin "You and I", korrikun e kaluar dhe që atëherë romanca e tyre është zhvilluar.

Edhe pse thanë që ata u ndanë njëherë këtë vit, fotot tregojnë për një rikthim në dashurinë e tyre.

KOMENTE