Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Laura merr dhe medalje ari dhe jep puthje në publik
English

Laura merr dhe medalje ari dhe jep puthje në publik

Laura bën çdo gjë. Ajo fiton dhe medalje ari dhe e bën publike dashurinë e saj.

Laura Trot, kampionia britanike që ka fituar medalje ari në çiklizëm për femra nuk ka mundur të fshehë dashurinë e saj me çiklistin Jason Kenny.

Ata kanë ndarë puthjen e tyre publike vetën një rresht më lart, prapa kurrizit të David Beckham dhe fëmijëve të tij.

Ata vendosën që ta mbajnë të fshehtë deri sa të përfundonin garat dhe ashtu bënë, ata dhanë një "shfaqje" puthjeje në publik gjatë ndjekjes së volejbollit në plazh për femra ku ishin ulur bashkë me princin Harry.

KOMENTE