English

24 vjeçari vret veten pasi e dashura zbulon se ai përdorte viagra

Një balerinë tepër e suksesshme që u shfaq në ceremoninë e mbylljes së Lojrave Olimpike, ka shkruar në faqen e saj Twitter se dotë shkoj në skenë vetëm për të dashurin tim, pasi ai është atje.

I dashuri i saj njëkohësisht dhe një shkrimtar i ri, gazetar dhe fotograf i talentuar, James Andrews, 24, u godit nga një tren me dëshirën e tij pasi e dashura e tij Eleanor Sharpe zbuloi se ai kishte gënjyer në lidhje me përdorimin e tij të viagrave.

Para se ajo të ngjitej në skenën Olimike të dielën, Bukuroshja Sharpe, 20, postoi në Twitter një fotografi me shënimin: "E gjithë bota do të të shikojë ty një ditë. Me gjithë dashurinë time, James x."

Çifti u takua në Janar pasi ajo merrte pjesë në teatrin e qytetit, por djali kreu vetëvrasjen në 14 shkurt duke u hedhur në shinat e trenit.

KOMENTE