English


24 vjeçari vret veten pasi e dashura zbulon se ai përdorte viagra

Një balerinë tepër e suksesshme që u shfaq në ceremoninë e mbylljes së Lojrave Olimpike, ka shkruar në faqen e saj Twitter se "do të shkoj në skenë vetëm për të dashurin tim, pasi ai është atje dhe e di që më sheh".

I dashuri i saj njëkohësisht dhe një shkrimtar i ri, gazetar dhe fotograf i talentuar, James Andrews, 24 vjeç, u hodh në shinat e trenit pasi e dashura e tij Eleanor Sharpe zbuloi se ai kishte gënjyer në lidhje me përdorimin e viagrave.

Para se ajo të ngjitej në skenën Olimpike të dielën, Bukuroshja Sharpe, 20, postoi në Twitter një fotografi me shënimin: "E gjithë bota do të të shikojë ty një ditë. Me gjithë dashurinë time, James x."

Çifti u takua në Janar pasi kur ajo merrte pjesë në teatrin e qytetit, ndërsa djali kreu vetëvrasjen në 14 shkurt duke u hedhur në shinat e trenit.

KOMENTE
  • Fini Xhaj12:12 - 14 Shtator 2012
    o i shkreti sa gjynah,po pse ta vriste vedin se?edhe qi e mori vesht qa u ba?sa i mir pasa ken jo normal
  • sami gurra17:30 - 31 Gusht 2012
    po cpati i shkreti ai sja bente punen qe ka marre viagra ai ckishte e dashura po gjynaf
  • Gazivlore02:54 - 30 Gusht 2012
    Gjynah qenkan si yje te dy :(