English

Angeline dhe Brad Pitt. Martesa luksoze këtë javë

Bota e showbiz po mban frymën e saj kolektive si thashethemet arrijnë kulmin se çifti i artë i Hollivudit Angelina Jolie dhe Brad Pitt, kanë planifikuar për të realizuar dasmën e tyre këtë fundjavë në jug të Francës në një shtëpi të vogël që ata kanë blerë.

Brad, 48, dhe 37-vjeçarja Angelina, që tashmë kanë tre martesa të dështuara midis tyre, kanë qenë të dashuruar që nga viti 2005. Ata u angazhuar në prill, kur ai i paraqiti asaj një unazë diamanti 202.2321 euro.
Kjo do të jetë dasma e famshme e dekadës shprehen njerëz të artit.

Çdo gjë mendohet të jetë perfekte aq sa Brad ka ndjekur çdo gjë nga afër deri në rritjen e zarzavateve apo dhe prodhimin e vajti që do të përdoret nga një pemë ulliri 200 vjeçare që Jolie e ka blerë si dhuratë.

Të ftuar deri tani kanë marrë ftesën Jonny Depp dhe George Clooney. Isha gruaja e Pitt, Jennifer Aniston, çuditërisht, nuk është në listën e të ftuarve.
Deri tani nuk dihet se çfarë do të veshi nusja Jolie, vetëm se burime të fshehta kanë konfirmuar se ajo është parë në mbrëmje vonë të kontaktojë me stilisten, L'Wren Scott, e dashura e Mick Jagger.

Çifti thuhet se kanë arritur një marrëveshje me vlerë deri në 38 milion euro për të shitur fotot e ditës së tyre të lumtur, në një revistë amerikane. Të ardhurat do të shkojnë për Unicef ​​e fëmijëve për bamirësi, për të cilën Angelina është e dërguara speciale.

Ndërsa për muajin e mjaltin bashkëthemeluesi i Microsoft, Paul Allen i ka ofruar jahtin e tij super luksoz Octopus.

KOMENTE