English


Djalit të vogël i mbetet koka në një parmak ballkoni (VIDEO)

Një djalë kineznë Hezhang County duke luajtur me fëmijët e tjerë e ka futur kokën në një hapësirë të një parmaku guri. Kur ka dashur ta heqë kokën ai nuk mundej.

Zjarrfikësit u thirrën në skenën e aksidentit, e cila ishte në shkallët e ndërtesës së qeverisë lokale.

Duke përdorur pincë hidraulike për hapjen, zjarrfikësit zgjeruan hendekun në parmak si dhe duke mbrojtur kokën e djalit nga mbeturinat në rënie.
1279

KOMENTE
  • LIRIAN Gjokaj09:42 - 26 Shtator 2012
    Po. Keshi me ty pasi qe pshove o nalet...hahhahahahah. Po te madh tapaskan marue kryet'''''''.rraca e dreqit..hhhahahaa
  • dona20:30 - 19 Shtator 2012
    po kush te ka shti me shti kryt atu more ahhahahahaa edhe kta e niva mi met kryt hahahah veq shyqyr qe ja kan nxjerr kryt :)
  • Berti Shehu15:46 - 20 Gusht 2012
    BRAVO ZJARRFIKSEVEEEEEEEEEEEEEEE