Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy. Jam ndier në siklet (FOTO)
English

Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy. Jam ndier në siklet (FOTO)

Kim Kardashian di gjithmonë t'i mbajë tifozët e saj edhe me "meze" nga fotot e saj të viteve të shkuara.

Ajo ka postuar në Twitter disa foto të prapaskenave të saj gjatë xhirimeve për revistën Playboy në vitin 2007.

Kjo është hera e 4-ët që ajo poston foto tësaj seksi të viteve të shkuara, dhe lidhur me fotot për Playboy ajo shprehet se jam ndier në siklet që kam postuar për të pasi unë nuk isha për Playboy.
Ajo fajëson nënën dhe menaxherin e saj që e kanë shtyrë për të pozuar për revistën Playboy.

Aktualisht Kim ndodhet me të dashurin e saj Kanye West me pushime në Hawaii.

KOMENTE