English


Kim Kardashian, ka pozuar për Playboy. Jam ndier në siklet (FOTO)

Kim Kardashian di gjithmonë t'i mbajë tifozët e saj edhe me "meze" nga fotot e saj të viteve të shkuara.

Ajo ka postuar në Twitter disa foto të prapaskenave të saj gjatë xhirimeve për revistën Playboy në vitin 2007.

Kjo është hera e 4-ët që ajo poston foto tësaj seksi të viteve të shkuara, dhe lidhur me fotot për Playboy ajo shprehet se jam ndier në siklet që kam postuar për të pasi unë nuk isha për Playboy.
Ajo fajëson nënën dhe menaxherin e saj që e kanë shtyrë për të pozuar për revistën Playboy.

Aktualisht Kim ndodhet me të dashurin e saj Kanye West me pushime në Hawaii.

KOMENTE
 • Vehbi Hasani Hasani21:19 - 04 Tetor 2012
  po valla ne vendin e jahjages e kisha qu me ni her
 • Imran Selimi21:20 - 01 Tetor 2012
  po se kjo esht zemra e shtetit
 • bean23:20 - 29 Shtator 2012
  Je me e mira mos u ndij fare.
 • bean23:18 - 29 Shtator 2012
  Kim je e pa pame,shume moderne.
 • Niku Jonuzi22:27 - 12 Shtator 2012
  kimi eshte bomba fare ca ti bosh ku jeton larg aaaaaaa
 • Eridan Bocari18:06 - 04 Shtator 2012
  Hawaii nuk eshte plazh..... Eshte ishull...
 • Moisi Rrudha09:39 - 01 Shtator 2012
  kim eshte moderne
 • Muja09:26 - 28 Gusht 2012
  Vetem me e shikuakete rrospe te dhembin syte pale me u marre me kete fundrrine e cila per para bene namin.
 • skenderbeu22:00 - 20 Gusht 2012
  shume bukur
 • Kledi Kuksiani11:20 - 20 Gusht 2012
  po ska faji goca ka sikletet e veta ajo me mir ti mbaj te lira se esht edhe vap tani po mir hiqi edheposht nxirri edhe ato