English

3 të plagosur si pasojë e aksidentit

Pasditen e sotme një tjetër aksident është shënuar te Ura e Hotolishtit në Elbasan ku makina tip "Benz" me targa El 4063 B, ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesi i mjetit Todi Berzhuri, 57 vjeç, e bashkëshortja e tij Sofie Berzhuri 41 vjeçe, dhe kushëriri Thimo Berzhuri 53 vjeç.

Të tre po marrin ndihmën mjekësore në spitalin e Elbasanit ndërsa policia po përpiqet të zbulojë shkaqet e aksidentit.

KOMENTE