English

Aktorja e "The Real Housewives", nënë me një trup perfekt (FOTO)

Edhe Melissa Gorga ka bërë disa pushime duke shijuar diellin gjatë kohës së saj të lirë prej xhirimeve të serialit "The Real Housewives" në New Jersey.
Aktorja e talentuar dhe tepër seksi tregoi trupin e saj dinjitoz si ajo si ajo festoi përvjetorin e saj të dasmëskëtë javë.
33-vjeçarja ndihet krenare për trupin e saj edhe pse ka 3 fëmijë.

Melissa, e cila aktualisht është duke filmuar sezonin e katërt të Bravo show, për fat të mirë ajo ka punuar me profesionalizëm.
Ajo dukej aq rehat sepse fotot janë marrë në kopshtin e shtëpisë së saj New Jersey.
Ajo ndan pronën luksoze me burrin Joe Gorga dhe tre fëmijët e tyre: Antonia, Gino dhe Joey.
Gjashtë-vjeçarja Antonia u përfshi në xhirimet me nënën e saj dhe u bashkua me të për një fotografi duke i dhënë një puthje të ngrohtë.

Fotot janë marrë të hënën, në të njëjtën ditë që Melissa festoi tetë vjet martesë me Joe.

KOMENTE