English

Yjet e TOWIE festojnë si të "çmendura" (FOTO)

Ajo ka qenë një nga personazhet integrale për serinë e gjashtë dhe të fundit The Only Way Is Essex, por njoftoi të mërkurën se ajo ka ndaluar pirjen e duhanit duke treguar se është gati për sipërmarrje të tjera.

Por 25 vjeçarja dhe protagonistja Lauren Goodger, është parë në mbrëmjen e saj të lamtumirës nga ky program në veprimet e saj më të çmenduara si ajo merr rrugën për të shkuar në shtëpi pas festës.

Fotot flasin vetë se si ajo bashkë me shoqet e saj dhe koleget kanë festuar nën efektin e alkoolit i cili duket se i ka dhuruar edhe ndjenjën e kënaqësisë.

KOMENTE