Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
4 të rinj dalin në breg me not, 20 vjeçari jo, pas përmbysjes së varkës
English

4 të rinj dalin në breg me not, 20 vjeçari jo, pas përmbysjes së varkës

Deti nuk ka kursyer edhe jetën e një të riu 20 vjeçar nga Elbasani i cili bashkë me disa shokë të tjerë kishin shkuar në plazhin e Spille-së Kavajë.

3 vajza dhe dy djem kishin marrë një varkë dhe po shëtitnin në det.
Por dallgët e mëdha kanë bërë që varka të përmbyset dhe 4 perj tyre të dalin me not në breg ndërsa 20 vjeçari me iniciale L.K nuk ka dalë.

Alarmi ka mbërritur në polici, e cila pas mbërritjes po kërkon për gjetjen e 20 vjeçarit.

KOMENTE