Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Balotelli në klub me shokët e tij, shoqëria e femrave mungon
English

Balotelli në klub me shokët e tij, shoqëria e femrave mungon

Zakonisht kohët e fundit Mario Balotelli është parë në shoqërinë e femrave sidomos në kohën e pushimeve të tij pranë detit.

Por ai dje është parë me një grup të shokëve të tij, dhe jo si gjithmonë edhe nën shoqërinë e femrave, si fytyra e tij dukej e "ngërdheshur" poshtë kapeles portokalli të basketbollit në një prej lokaleve të natës.

Burimet thanë se Ballotelli ishte duke u përpjekur për të mbajtur një profil të ulët dhe u përpoq edhe për të hyrë në derën e pasme të klubit.

Ai ishte së bashku deri në orët e para të mëngjesit me shokët e tij të skuadrës Joleon Lescott, Gareth Barry, Edin Dzeko, Kolo Toure, Nigel de Jong dhe portierin Joe Hart.

KOMENTE