Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjobiten se bëjnë zhurmë gjatë seksit
English

Gjobiten se bëjnë zhurmë gjatë seksit

Një çift janë akuzuar për prishje të qetësisë publike, sepse kanë bërë shumë zhurmë gjatë seksit.

Ndaj Jessica Angel dhe Colin MacKenzie ishte lëshuar një urdhër ku u kërkohej që ata të parandalonin "ulëritjen", dhe sharjet me zë të lartë, pasi policia ishte thirrur në banesën e tyre 20 herë në vetëm katër muaj.

Megjithatë, pas ankesave të tjera nga fqinjët, çifti u akuzua sipas Aktit të Mbrojtjes së Mjedisit. Ata përballen me një gjobë rreth 4000 euro nëse shpallen fajtor.

Z. MacKenzie, 45, nga Sturt, South Australia, tha: "Si mund të jetoni në një vend ku ju nuk mund të keni marrëdhënie seksuale? Kjo është qesharake. Gjithsesi, kjo është e dashura ime Jessie. Seksi shkon katër deri në shtatë orë, pesë netë në javë. Unë ndoshta do të vdes nga një atak në zemër - ajo është gati të më vrasë mua ".

Por një fqinj u shpreh: " Ishte e turpshme një natë kur zonja ulëriste dhe donte me patjetër seks, nga i dashuri i saj, dhe ulëritjet e saj nuk pushonin edhe më pas".

Tani ata do të presin gjykimin nga policia.

KOMENTE