Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
I dashuri i propozon për martesë në bordin e trenit (VIDEO)
English

I dashuri i propozon për martesë në bordin e trenit (VIDEO)

Maggie dhe Bay Area u takuan në vitin 2008 rreth 4 vjet më parë rastësisht në tren. Secili ishte nisur për në punën e vet, ndërkohë gjatë udhëtimit ata kishin bisedua me njëri tjetrin dhe ishin ndier mirë aq sa ishin takuar dhe më pas. Takimi i rastësishëm ishte kthyer në një romancë.

Bay 26 vjeçar shprehet: "Unë për një pjesë të madhe të suksesit tim i detyrohem sot Maggie dhe dashurisë së saj që ka nxitur marrëdhëniet tona në një gjë të bukur dhe që unë dua ta ushqej çdo ditë. Unë e dua Maggie dhe kam kërkuar për ta bërë atë vajzën më të lumtur në botë dhe kjo do të thotë se unë kam për të bërë diçka të veçantë për të"

Dhe ai vendosi që në të njëjtin tren të organizonte me miqtë e tyre dhe familjet gjasme një udhëtim " për ditën e artizanatit" ku dhe ajo do të shkonte, pasi ishte dhe profesioni i saj. Por kur ajo hipi në vagonin e fundit të gjithë filluan të këndonin këngën e saj dhe Bay i ulet në gjunjë duke i bërë propozimin për martesë.

Maggie tha se "Ajo nuk mund të ketë pasur një moment më të mahnitshme dhe kjo ishte një surprizë e plotë për të parë miqtë e saj dhe familjet përsëri". Faleminderit të gjithëve për këtë moment të paharrueshëm".
1300

KOMENTE