Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kroaci. Arrestohet shqiptari me 21 kg hashash
English

Kroaci. Arrestohet shqiptari me 21 kg hashash

Një i ri 26 vjeçar shqiptar, identiteti nuk jepet, është arrestuar nga policia kroate pasi në makinën e tij “Mercedes” janë gjetur 21 kg hashash.

Shqiptari është kapur në pikën e kalimit kufitar “Karasoviç” midis Malit të Zi dhe Kroacisë.

Droga u gjet në pjesët e dyerve të përparme të makinës dhe ishte paketuar në disa pako të vogla ndërsa vlera e lëndës narkotike në tregun e zi kroat arrinte deri në 2 milion euro, thonë burime sipas policisë kroate.

KOMENTE