Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lumi shemb gjysmën e shtëpisë (FOTO)
English

Lumi shemb gjysmën e shtëpisë (FOTO)

Reshjet e shumta në Britani sjellin këto imazhe dramatike të shtëpive të shkatërruara, pas goditjes nga ujrat e një lumi që u fry dhe morri me vete gjysmën e shtëpisë së një vile 4 katëshe.


Për fat të mirë nuk kishte asnjë njeri në shtëpi, pasi njerëzit që jetonin ishin evakuar në një hotel pranë nga frika e një tragjedie të tillë.

Ata e kishin parë vetë se si shtëpia e tyre ishte përgjysmuar dhe nuk mund ta besonin.

Banorët në Vale View në Egremont, Cumbria ishin zgjuar herët nga zhurma e madhe që ishte shkaktuar.

Inxhinierët po hetojnë për shkak të shqetësimeve rreth furnizimit me energji elektrike dhe mundësinë e një rrjedhje gazi.


KOMENTE