Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Oficerët e Londrës bashkohen me vallëzime të pista (VIDEO)
English

Oficerët e Londrës "bashkohen" me vallëzime të pista (VIDEO)

Londra sot ka festuar karnavalet vjetor dhe rrugëte saj ishin mbushur plot me kërcimtare të cilat kërcenin muzikë si samba dhe argëtime të ndryshme.

Policia kishte marrë masat për ndonjë incident të mundshëm por dhe ata në njëfarë mënyre janë "përfshirë" në festimet e karnavaleve edhe pse sytë dhe veshët i kishin vigjilentë në detyrën e tyre.

Fotot në krah shprehin qartë se si valltaret përpiqeshin të bënin shaka me policët duke i "detyruar" ata të kërcenin në njëfarë mënyre.

Edhe pse shira të shkurtra binin, gëzimi dhe aktivitetet e karnavaleve nuk u ndërprenë.
1301

KOMENTE