Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ushtarët britanike mbështesin Princin Harry. Zhvishen lakuriq (FOTO)
English

Ushtarët britanike mbështesin Princin Harry. Zhvishen lakuriq (FOTO)

Princy Harry ka disa javë që ai është një një vorbull uji të nxehtë si shkak i fotove të tij që mbërthyen pothuajse gjithë ekranet e botës elektronike.

Pothuajse 12,000 persona janë bashkuar grupit Asistencë Princi Harry ne Facebook me një përshëndetje të zhveshur!
Ata janë ushtarë që shërbejnë në Afganistan dhe nuk kanë ngurruar të tregojnë ] mbështetjen e tyre.

Disa prej tyre kanë qënë pak më shumë modestë se të tjerët dhe sidomos ata që kishin një fizik më të përkryer rrinin krenarë para kamerave duke mos u ndier aspak në siklet.

Javën e kaluar faqja amerikane TMZ publikoi fotot lakuriq të Princit ku ai shfaqej në suitën e tij lakuriq me disa femra dhe në një tjetër ai ishte ulur në prehrin e një femre dhe mkishte mbuluar me dorë organin e tij mashkullor.

KOMENTE