Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
3 persona nga Devolli ndalohen nga policia. Dyshohen kontrabandë konfeksionesh
English

3 persona nga Devolli ndalohen nga policia. Dyshohen kontrabandë konfeksionesh

Melsi Çollaku, 35 vjeç, Elton Beqo, 29 vjeç, dhe Ilir Meka, 41 vjeç janë arrestuar mbrëmjen e djeshme nga policia e Devollit për kontrabandim mallrash.

Konfeksionet ku përfshiheshin, atlete, këpucë, komplete çarçafësh dyshohen t’i kenë sjellë kontrabande nga Greqia.
Është sekuestruar e malli në në cilësinë e provës materiale, ndërsa u bë edhe bllokimi i kamionit me targa DV 29-35 A i drejtuar nga shtetasi Melsi Çollaku dhe autoveturë me targa DV 24-36 A të drejtuar nga shtetasi Elton Beqo.

KOMENTE