Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kazinotë do të ndërtohen te ish-Uzina e Autotraktorëve Tiranë (VIDEO)
English

Kazinotë do të ndërtohen te ish-Uzina e Autotraktorëve Tiranë (VIDEO)

Më në fund është vendosur nga Bashkia Tiranë se ku do të ndërtohet kompleksi i Lojrave të fatit.
Le ta quajmë një " Mini Las Vegas" në Tiranë, kompleksin e ri të Lojrave të fatit i ci li do të ndërothet në ish kompleksin e uzinës së autotraktorëve, i ci tashmë është jashtë funksionit.
Për momentin është përcaktuar vetëm vendi, por shumë shpejt do të nisë projekti për ndërtimin e tij duke i dhënë kësaj zone një tjetër pamje.

Kazinotë dhe Lojrat e Fatit nuk do të ekzistojnë më në çdo cep të qytetit të Tiranës.
1309

KOMENTE