Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bamir Topi zyrtarisht pjesë e FRD-së
English

Bamir Topi zyrtarisht pjesë e FRD-së

Ish Presidenti Bamir Topi ka konfirmuar zyrtarisht pjesëmarrjen e tij në partinë e re të krijuar “Fryma e Re Demokratike”.

Ai të premten në orën 11:00 në selinë e FRD-së dë të zyrtarizojë pjesëmarrjen e tij.

Që nga lënia e detyrës së tij si president Bamir Topi ka ndërmarë hapin e tij të parë politik, ndërsa më parë ashtu siç u pa dhe në media, ka takuar kreun e grupit nismëtar të kësaj partie Gazmend Oketa duke i shprehur se muaji shtator do të jetë një përgjigje e pjesëmarrjes në parti ose jo.

KOMENTE