Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Edhe pa implante ajo është përsëri e bukur
English

Edhe pa implante ajo është përsëri e bukur

Në kulmin e karrierës së modelimit të saj magjepsës, pesë vjet më parë, Danielle O'Hara nuk ishte e huaj për t'u paraqitur pa syprinë.
Por, pas kryerjes së një operacioni urgjent duke hequr implantet e saj në fillim të këtij viti, nëna e dy fëmijëve ka humbur besimin në trupin e saj.

Por përsëri modelja e Liverpulit, 28, ka vendosur të paraqitet lakuriq pasi ka filluar të dojë trupin e saj përsëri.

Ajo u detyrua të hiqte implantet pasi pati enjtje të gjoksit dhe mjekët konstatuan mpiksje të gjakut duke e detyruar menjëherë heqjen e implantit.
Ndërsa tani ajo ndihet mirë dhe ka vendosur që të dashurojë trupin e saj, falë dhe bashkëshortit të saj i cili e do trupin e saj ashtu origjinal.

KOMENTE