Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Foshnja 15 muajshe gjendet e dehidratuar pranë nënës së vdekur
English

Foshnja 15 muajshe gjendet e dehidratuar pranë nënës së vdekur

Një foshnjë (djalë) 15 muajshe është gjetur i dehidratuar dhe i ngjitur pas trupit të nënës së tij të vdekur në një banesë në Melburn, Australi.

Oficerët e policisë kanë marrë foshnjën i cili edhe pse në atë gjendje nuk donte të largohej nga nëna e tij e cila mësohet se kishte 3 ditë që kishte vdekur.

Ai u çua në spital ku mjekët bëjnë të ditur se ka filluar të marrë veten plotësisht.

Hetimet po vazhdojnë nga policia duke gjetur shkakun e vdekjes së nënës 25 vjeçare edhe pse ajo ishte e veshur duke i dhënë gji fëmijës si dhe nuk kishte lëndime në trup.
Një fqinj tregon dëshpërimin e tij për djalin e vogël por dhe për nënën e tij. Ai tha se ajo ishte e dashur me fëmijën, komunikonte mjaft mirë, dhe nuk kishte shumë vizitorë në familjen e saj. Madje në disa punë të kopshtarisë edhe e kam ndihmuar.
Ajo kishte erdhur nga Tasmania dhe kishte plan për t'u kthyer përsëri atje.

KOMENTE