Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Konkursi Princesha e bukurisë për fëmijë (FOTO)
English

Konkursi "Princesha e bukurisë" për fëmijë (FOTO)

Konkurrsi i bukurisë nuk zhvillohet tashmë vetëm për të rritur por edhe për fëmijët e vegjël.

Çd gjë është njëlloj përsa i përket organizimit, ndërsa ndryshon vetëm mosha e pjesëmarrëseve.

Ato janë nga 7 muajsh deri në 11 vjeç. Tashmë ky konkurs ka kaluar oqeanin duke mbërritur nga Amerika në Britani.

Fotot në krah tregojnë fituesen Alexia Bates si dhe konkurrentet e tjera me veshje të ndryshme që prezantojnë personazhe të botës së fëmijëve.

KOMENTE