English

Korçë-Pogradec. Furgoni me pasagjerë përplaset me makinën

Aksidenti i radhës por fatmirësisht pa lëndime në njerëz ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec ku një makinë përplaset me furgonin me pasagjerë.

Të dy makinat kanë pësuar vetëm dëme materiale dhe për fat të mirë jo lëndime në njerëz.

Forcat e policisë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

KOMENTE