Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagoset ish kryeplaku i komunës Milot, Pjetër Preçi
English

Plagoset ish kryeplaku i komunës Milot, Pjetër Preçi

Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Milot, kryesisht në tregun e Milotit ku shtetasi Moisi Pjetri ka qëlluar me armë Pjetër Preçi për motive pronësie ku ky i fundit ka qenë kryeplak i komunës së Milotit.

Ndërkohë me urgjencë i plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin Ushtarak në Tiranë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që policia ka arritur të arrestojë edhe autorin e plagosjes, shtetasin Moisi Pjetri ndërsa po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

KOMENTE