English

Elbasan-Peqin. Kamioni përplas për vdekje një fëmijë

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një fëmije ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Një kamion ka përplasur për vdekje një fëmijë pranë fshatit Balldren, emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e askidentit.

KOMENTE