Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kristaq Kume në garë për postin e kreut të KQZ-së (VIDEO)
English

Kristaq Kume në garë për postin e kreut të KQZ-së (VIDEO)

Kristaq Kume, i është rikthyer përsëri me po aq ambicje garës për kreun e KQZ-së
Si një person jo politik ashtu siç ai shprehet ai ka shërbyer dhe më parë në këtë post dhe nuk asgjë që mund ta ndali për ta realizuar më së miri përsëri postin e kreut të KQZ-së.
Në një intervistë për mikrofonin e Ora News ai u shpreh: “Jam i vendosur në atë ç'ka mund të bëj për administrimin e zgjedhjeve dhe përse mos ta realizoj. Rëndësi ka fakti që ata do të votojnë një emër që nuk vjen prej tyre”
intervistën e plotë ndiqeni përmes videos.
1319

KOMENTE