English

Kristen Stewart përsëri në skenë pas prishjes së martesës (FOTO)

Kristen Stewart u kthye në qendër të vëmendjes këtë mbrëmje në paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pasi prishjes së martesës 6 javë më parë me drejtorin Rupert Sanders
Robert Pattinson ishte dukshëm se mungonte në festimet, si ajo fluturoi vetëm me publicisten bjonde Ruth Bernstein.

Aktorja ishte në Kanada për Festivalin e Filmit në Toronto, në promovimin e filmit të ri "On The Road."

Gjatë premierës ajo ka pozuar me miqtë e saj me një stil veshjesh me trëndafila ku dukej e lumtur por më pas ajo është parë edhe me kryqëzim të krahëve ku shprehej trishtimi i saj, si dhe në dhënien e autografëve.

KOMENTE