Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kushërira e Kate Middleton, shfaqje për revistën Playboy (FOTO)
English

Kushërira e Kate Middleton, shfaqje për revistën Playboy (FOTO)

Ajo vetëm vitin e kaluar zbuloi se është kushërirë e largët me Kate Middleton dhe asnjëherë nuk e ka takuar kushëririn e saj të famshme. Por Katrina Darling, është bërë tashmë një vajzë dedikua vetëm për Playboy.

Balerina estrade dikur, sot është shumë më tepër e paguar pasi ajo vendosi që të punonte për revistën Plaboy madje ajo ka festuar këtë javë me një performancë të veçantë në Nju Jork.
Në festën e bërë në Demi Monde Club, 22-vjeçarja nga Sunderland veshi një fustan argjendi ndriçues dhe duke imituar Statujën e Lirisë.

Darling ka kapitalizuar më parë në linkun e saj Royal duke bërë një këngë parodi dhe valle rutinë për God Save the Queen gjatë jubileut diamant.

Performanca e saj në Demi Monde ishte për të shënuar prezantimin e revistës me lajmet më të shitura këtë javë.

KOMENTE