English

Kima Kardashian ushqen 16.096.467 fansat e saj me të tilla foto

Ajo nuk është e huaj për mikro-Blogging, në fakt është e sigurt të them se Kim Kardashian është disi e droguar për postimet e saj në Twitter.
Me dëshirën për të mbajtur vazhdimisht pasuesit e saj 16.096.467 Kim ka postuar një foto në faqen e zjarrtë, si ajo fjeti gjumë natën e kaluar.

Imazhet tregojnë Kim të shtrirë në një tavolinë xhami e veshur me të brendshme dhe një pallto leshi si dhe aksesorë.

Poshtë fotove ajo shkruante : natën e mirë.

Ajo ka postuar dhe foto të të dashurit të saj Kany West me shkrimin : engjëlli im.

Fotot të realizuara përmes Instagram tregojnë Kim nën kujdesin e madh të të dashurit të saj që ajo duket se është e marrosur.

KOMENTE