English

Kelly Brook prezanton kalendarin 2013-2014

Kelly Brook edhe vetë është mahnitur me fotot e saj që ka realizuar për kalendarin 2013-2014.

32 vjeçarja ishte pregatitur për këtë kalendar dhe duket se kamera nuk është zhgënjyer nga trupi i saj dinjitoz.

Deri tani kalendari nga Kelly Brook është radhitur më i kërkuari, në botën e modeleve.

Ndërsa kur vjen puina për në darka me miqtë ajo përsëri kujdeset për veshjen e saj po aq elegante por që mbulon trupin e saj.

KOMENTE