Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pamela Anderson kërcen e vetme në Dancing With the Stars
English

Pamela Anderson kërcen e vetme në Dancing With the Stars

Pamela Anderson kishte thënë që do tëhiqte dorë nga meshkujt gjatë programit Dancing With the Stars, por kur ajo paraqitet e përkryer nuk ka se si të refuzojë kërkesat e tyre për të vallëzuar me të.

45 vjeçarja ka qënë pjesë e xhirimeve të programit Dancing With the Stars, në Brazil dukej e mahnitshme me kostumin e saj, edhe pse shprehet se për momentin ajo nuk do të dojë të ndajë bukurinë dhe kërcimin e saj me asnjë, le të jetë periudhë prove, shprehet ajo.

Megjithatë duket se kërcimtari Tristan duket se do të jetë me fat për të kërcyer me Pamelën, pasi i është dhënë një fije shprese.

KOMENTE