English

Plagosen 3 nxënës te shkolla Qemal Stafa në Tiranë. Sherr banal

Ende pa filluar mirë shkolla sherret midis nxënësve të shkollave të mesme në Tiranë nuk kanë përtuar të nisin, as sa kanë përfunduar me plagosjen e tyre dhe përfundim në spital.

Mesditën e sotme në, shkollën e mesme "Qemal Stafa" në Tiranë sherri i nisur mes një grupi nxënësish ka degjeneruar deri në përdorimin e mjeteve të forta dhe plagosjen e tre prej tyre që përfunduan në spital.

Forca të shumta të policisë së Tiranës kanë mbërritur në vendngjarje, dhe në bashkëpunim me stafin e shkollës po hetojnë zgjidhjen dhe shkakun e këtij sherri.

KOMENTE