Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Seks dhe pica për të joshur nxënësit
English

Seks dhe pica për të joshur nxënësit

Një mësuese 28 vjeçare është pushuar dhe larguar nga puna pas akuzave ndaj saj për joshjen e nxënësve të saj me pica dhe seks në shtëpinë e saj.

Zyrtarët e shkollës njoftuan se Bethany Appleton nuk është më një punonjëse në e Shkollës së Mesme, Shelbyville ku 28-vjeçarja mësohet se plotësonte nevojat e saj erotike duke bërë seks me nxënësit.

"Drejtoria e shkollës përzgjedhe mësuesit e saj me një standard të lartë të sjelljes mbi etikën morale dhe i merr shumë seriozisht këto pohime", tha shefi i shkollës Shelbyville David Adams në një deklaratë, sipas Fox 59 në Indianapolis

KOMENTE