English

Berluskoni tallet me të, por politikania tregon trupin super seksi të saj (VIDEO)

"Unë nuk kam asnjë mendim të dytë, unë nuk do të jap dorëheqjen nga partia PDL,"

Këto kanë qënë fjalët e aktores, dhe tani modeles Nicole Minetti, për televizionin SKY NEWS edhe pse ajo është nën presion për të dhënë dorëheqjen e saj pasi Berluskoni shpreson të bëhet kryeministër për herë të katërt në zgjedhjet që priten në pranverë,

Kur diskutojnë zgjedhjet e ardhshme, ajo pranoi se ajo do të votojë për kandidatin demokrat Matteo Renzi sepse ai është 'i ri'.
Ajo shtoi: "Moda dhe politika lehtë mund të shkojnë dorë për dore. Në fakt, unë mendoj se politika i shërben modës "

Nicole Minetti, në javën e Modës në Milano për koleksionin e ri 2013, ka ngrirë buzëqeshjen dhe ironinë e Silvio Berluskonit, i cili e ka akuzuar atë se vishet si një murgeshë, ndërkohë që ajo është këshilltare për Lombardy.
1358

KOMENTE