Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Emmy Awards - zgjidhni veshjet super elegante dhe mjaft të bukura (FOTO)
English

"Emmy Awards" - zgjidhni veshjet super elegante dhe mjaft të bukura (FOTO)

Ishte një natë e madhe për të treguar se familja mbretërore mori të katër gonget apo maksimumin e pikëve për t'u radhitur në krye të listës së veshjeve në 64 vjetorin e Emmy Awards në Los Angeles.

Heidi Klum, Nikolë Kidman, dhe emra të tjera kryesonin listën e veshjeve shkëlqyese.

Në tapetin e kuq kaluan dhe çifte të të njëjtit seks.

Ndaj për të gjitha vajzat apo dhe meshkujt të apasionuar tmerrësisht pas veshjeve shihni fotot në krah për të realizuar dhe ju koleksionin tuaj që të shkëlqeni nëpër evenimente të ndryshme

KOMENTE