English

Policia e Elbasanit nis ditën e sotme me 5 arrestime për vjedhje

Policia e Elbasanit e ka nisur ditën e sotme me disa arrestime në qytet.

5 të rinj ku prej tyre në moshë më të rritur dhe 2 minorenë janë të arrestuarit me akuzën e vjedhjes.

Skënder Trimi, 22 vjeç
Eriton Sanxhaku 19 vjeç
Emin Hamitja 20 vjeç.

Të tre të rinjtë kanë vjedhur një motorr dhe materiale hekuri në banesën e shtetasit A.Çela.

2 të miturit 15-vjeçarë me inicialet O.L. dhe A.L. nga Gramshi dyshohet se kanë vjedhur një dyqan.

Materialet iu kaluar prokurorisë së Elbasanit për hetim.

KOMENTE