Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Policia e Fierit arreston policin e Tiranës me 2.5 kg marijuanë
English

Policia e Fierit arreston policin e Tiranës me 2.5 kg marijuanë

Edhe punonjësit e policisë përfundojnë në pranga dhe këtë herë për posedim droge.

Policia e Fierit i ka vendosur pranga kolegut të tyre pasi e kanë kapur me 2.5 kilogramë marijuanë.

Erzen Rama, punonjës i policisë në Tiranë, së bashku me Hysni Hajdaraj u kapën me 2.5 kilogramë marijuanë ndërsa udhëtonin me makinë.

Asnjë informacion nuk bëhet publik lidhur me informatat dhe operacionin mbi kapjen e policit.

KOMENTE