Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
15 vjeçari përdhunon një burrë 65 vjeç
English

15 vjeçari përdhunon një burrë 65 vjeç

Një 15-vjeçar nga Nottinghamshire është deklaruar fajtor për përdhunimin e një burri 65-vjeçar.

I Riu ka pranuar se ka përdhunuar seksualisht duke e sulmuar dhe hedhur në tokë një burrë 65 vjeç në Road Vale në Mansfield më 4 gusht.

Ai gjithashtu pranoi dy akuza për vjedhje në lidhje me incidente të veçanta, ka deklaruar gjyka e Nottingham.

Djali, që për arsye ligjore nuk mund t'i thuhet emri do të dënohet në 16 nëntor.

KOMENTE