Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Alessandra Ambrosio, 3 javë pas lindjes i kthehet punës si modele (FOTO)
English

Alessandra Ambrosio, 3 javë pas lindjes i kthehet punës si modele (FOTO)

Alessandra Ambrosio nënë e 2 fëmijëve, ka pranuar se ajo ishte nervoze kur ajo dëgjoi se kishte qenë zgjedhur për të modeluar për reçipetat e linjës Victoria Secret, këtë vit.

Edhe pse ajo është konsideruar si një privilegj shumë i lakmuar nga të gjithë që duan të prezantojnë veshjet e brendshme të femrave, supermodelja, 31 vjeçare, sapo kishte lindur djalin e saj Noah tre javë më parë, një lajm i tillë e vuri modelen nën presion të madh dhe stres për të rifituar format e trupit menjëherë.
Në një intervistë të re, ajo i tha People.com se ajo kishte patur djalin në gji kur e lajmëruan.

aAo në fillim nuk donte që djali i saj të hiqej nga gjiri, dhe se duhej të konsultohej me mjekun para se të fillonte përsëri punën si modele.

Dhe pasi mori lejen nga mjeku si dhe një sërë porosish dhe listën e ushqimeve që do të përdorte ajo filloi trajnimin e saj për të qënë e shëndetshme dhe në formë.

Pa arritjes së formës trupore ajo nuk është më nervoze madje ndihet e lumtur që do të prezaantojë reçipetat tepër të shtrenjta.

KOMENTE