Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gurët e rrëshkitur i prishin shtëpinë familjes Selimi. Shpëtojnë për mrekulli
English

Gurët e rrëshkitur i prishin shtëpinë familjes Selimi. Shpëtojnë për mrekulli

Si rezultat i shirave të rënë dhe motit tepër të lagësht nuk kanë munguar dhe rrëshkitjet e dherave apo shkëputjet e gurëve afër banesave.

Për fat të mirë mëngjesin e sotëm çifti Selimi ka shpëtuar pa pësuar asnjë dëmtim, ndërsa banesa e tyre u shkatërrua si pasojë e rrëshqitjes së dherave në Koman të Shkodrës.

5 gurë të mëdhenj janë shkëputur nga kodra që ndodhej afër shtëpisë së tyre të cilët kanë dëmtuar shtëpinë, por pa dëmtuar çiftin.

Burrë e grua tregojnë se një nga gurët ka kaluar vetëm një metër lag shtratit ku ata flinin.

KOMENTE