Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme
English

Nusja merr lajmin më shkatërrues disa orë para dasme

Një nuse ka marrë lajmin më shkatërrues në ditën e saj më të lumtur. Ajo kishte menduar se ishte shtatzënë dhe dhimbjet e kishin detyruar të shkonte te mjeku i cili e diagnostikoi me tumorr në bark vetëm disa orë para dasmës.

Lucy Duffy nga Leeds, mori kurajon dhe fshehu gjendjen e saj para mysafirëve, madje çdo gjë kaloi për mrekulli, por në fund të dasmës ajo shpërtheu në lot pasi nuk mund të përmbante dot lotët e saj.

Çifti kishte dy vjet që planifikonte dasmën e tyre dhe ishin të bindur se asgjë nuk do të shkonte keq.

Por tani vajza e re do t'i nënshtrohet kimioterapisë dhe dashuria e tyre do të vazhdojë duke qënë të bindur se shumë shpejt do të kenë një fëmijë në duart e tyre.

KOMENTE