Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagoset dhe arrin në spital me thikën e mbetur në kokë
English

Plagoset dhe arrin në spital me thikën e mbetur në kokë

Mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit një person ka mbetur i plagosur me thikë në kokë.

Emri i të plagosurit nuk bëhet i ditur por pas mbërritjes në spital mjekët raportuan se pacienti kishte mbërritur me thikë në kokë dhe është futur direkt në repartin e kirurgjisë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit si dhe po punojne për identifikimin dhe kapjen e autorëve që fshihen pas aktit të rëndë.

KOMENTE