English

10 vjeçari gjendet i vdekur poshtë pemës së oborrit të shtëpisë

Mëngjesin e sotëm në oborrin e shtëpisë së tij, poshtë një peme, është gjetur i pajetë, 10 vjeçari emri i të cilit nuk bëhetë i ditur.

Fëmija është gjetur i pajetë nga familjarët e tij të cilët dyshojnë se ai është vetëvarur.

Familjarët kanë lajmëruar policinë dhe më pas trupi është çuar në morgun e spitalit për të bërë ekspertizën mjeko ligjore.

Policia po pret raportin e ekspertizës ligjore ndërkohë po heton më tej çështjen pasi asnjë arsye deri tani nuk bëhet e ditur pse një 10 vjeçar të mund të "vetëvarej"

KOMENTE